Limba română
flavyus96
2015-11-01 13:18:39
Construiti un enunt cu verbul a manca cu valoare impersonala
Răspunsuri la întrebare
mihaelemihaela
2015-11-01 13:24:20

Pentru a cumpăra ceva de mâncare ,îmi trebuie 10 lei

Adăugați un răspuns